Bystrzak 2016

10 października 2016 r. w naszej szkole odbyła się VII edycja interdyscyplinarnego konkursu MAT – FIZ – BIOL – CHEM – GEO „BYSTRZAK”
Wzięły w nim udział 3 – osobowe drużyny z klas II i III technikum. Uczniowie musieli się wykazać wszechstronną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, losując i odpowiadając,
na pytania ze wszystkich wymienionych dziedzin. Prawidłowość odpowiedzi oceniała komisja konkursowa.

W tym roku największymi „bystrzykami” okazali się uczniowie z następujących klas:

• I miejsce III EU: Justyna Cymbałko, Wioletta Franciszkiewicz, Dawid Szałkowski
  • II miejsce II EH: Patrycja Mync, Monika Nagumowicz, Natalia Szkólska
  • III miejsce II G: Jakub Kamiński, Adrian Domagała, Michał Pabiańczyk

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe, a ponadto klasie IIIeu wręczono statuetkę BYSTRZAKA , która zostanie w ich posiadaniu przez najbliższy rok.

WSZYSTKICH ZWYCIĘZCĄ SERDECZNIE GRATULUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Lidia Wasilewicz i Iwona Szydłowska