Bystrzak 2014

02 października 2014 r. w naszej szkole odbyła się V edycja interdyscyplinarnego konkursu MAT – FIZ – BIOL – CHEM – GEO „BYSTRZAK”

Wzięły w nim udział 3 – osobowe drużyny z klas II i III technikum. Uczniowie musieli się wykazać wszechstronną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, losując i odpowiadając,

na pytania ze wszystkich wymienionych dziedzin. Prawidłowość odpowiedzi oceniała komisja konkursowa, składająca się z nauczycieli matematyki, fizyki, biologii, chemii i geografii.

W tym roku największymi „bystrzykami” okazali się uczniowie z następujących klas:

WYNIKI KONKURSU „BYSTRZAK” 2014

• I miejsce IIg: Jarosław Igras, Radosław Kopeć, Maciej Runo,
  • II miejsce IIh: Patrycja Kornacka, Nikoletta Cieślak, Grzegorz Skup,
  • III miejsce IIe: Mariusz Kółkowski, Kinga Kołek, Adrianna Przybył.

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe, a ponadto klasie II u wręczono statuetkę przechodnią, która zostanie w ich posiadaniu przez najbliższy rok.

WSZYSTKICH ZWYCIĘZCĄ SERDECZNIE GRATULUJEMY I DO ZOBACZENIA ZA ROK!

Lidia Wasilewicz i Iwona Szydłowska