Bal Wolontariuszy 2017

13. stycznia 2017 r. odbył się Bal Wolontariuszy, podczas którego bawiły się dzieci i młodzież ze wszystkich wałbrzyskich Klubów Ośmiu wraz z zaproszonymi gośćmi ze szkół specjalnych. Stało się już tradycją, że spotkaliśmy się w Zespole Szkół Integracyjnych na Podzamczu, gdzie panowała wspaniała atmosfera i wszyscy bawili się doskonale. Nasi wolontariusze zajęli się obsługą uczestników. Kolejny bal już za rok 😉

K.K.

[ngg_images source=”tags” container_ids=”Bal wolontariuszy 2017″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”60″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”1″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”1″ slideshow_link_text=”[Pokaz zdjęć]” template=”/www/kn245656-1/wp-content/plugins/nextgen-gallery/products/photocrati_nextgen/modules/ngglegacy/view/gallery.php” order_by=”imagedate” order_direction=”DESC” returns=”included” maximum_entity_count=”5000″]

Dodaj do zakładek Link.

Możliwość komentowania została wyłączona.