W okresie wakacji sekretariat czynny od 8.00 do 13.00

Rozpoczęcie roku szkolnego 1 września 2021 r.

Klasy pierwsze - godzina 11.00. Pozostałe klasy godzina 9.00

Rekrutacja 2021 trwa

Rekrutacja zakończona. Gratulujemy wszystkim przyjętym. Przypominamy o badaniach lekarskich i 2 zdjęciach do legitymacji. W dniu 3 sierpnia brak już wolnych miejsc do klas pierwszych.

Andrzej Wawrzyniak

Z głębokim żalem zawiadamiamy o śmierci naszego Serdecznego Kolegi Andrzeja Wawrzyniaka , emerytowanego nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole.

Rekrutacja i badania lekarskie

Rekrutacja do klas pierwszych trwa. W tym roku powstaną 3 klasy technikum i 1 klasa branżowa. Liczba miejsc ograniczona. Obowiązkowe badania w Medycynie Pracy.

Dobry Start 300 Plus

Od 1 lipca do 30 listopada można składać wnioski o świadczenie z rządowego programu Dobry Start (tzw. 300 plus). Od tego roku przyznawaniem i wypłatą tych świadczeń zajmuje się Zakład Ubezpieczeń Społecznych. Wnioski można złożyć wyłącznie elektronicznie – za pomocą
"Klucz do sukcesu jest jeden - Zespół Szkół nr 7"