Nietoperki – Rok szkolny na linach

Nietoperki szkolny sezon turystyczny rozpoczęły od mocnego wspinaczkowego uderzenia. Wzięliśmy udział w imprezie organizowanej przez Wałbrzyski Klub Górski i Jaskiniowy o nazwie Rok szkolny na linach – impreza była zabezpieczana przez ratowników GOPR.

Pomimo niesprzyjającej pogody ruszyliśmy do akcji linowej. Pokrzepieni słodkimi prezentami od speleologów stanęliśmy do zawodów.

Na początku trzeba było pokonać wąwóz zjazdem po linie, czyli tzw. tyrolką. Następnie wrócić na drugą stronę po moście linowym a na koniec wspiąć się po drabince z liny na okap skalny.

We wszystkich konkurencjach wykazaliśmy sie hartem ducha, zwinnością i siłą, również dzięki porządnej dawce adrenaliny a wydatek energetyczny zrekompensowaliśmy sobie kiełbaskami z ogniska.

Impreza była udana. Mimo błota i mgły świetnie się bawiliśmy. Za rok znowu spróbujemy naszych sił w wspinaczce skalnej.

Old Bat