Nietoperki – paintball

Ubiegły rok szkolny koło turystyczne zakończyło z przytupem. Członkowie koła wraz z uczniami obecnych kl. 2e, 2g, 3u i 3g wzięli udział w manewrach paintballowych na torach terenowych Ekstremalnego Wałbrzycha.

Uczniowie podzieleni na dwie drużyny rywalizowały ze sobą na przetrwanie w lesie a potem w otwartym terenie imitującym miasto. Adrenalina dała znać o sobie i emocji było co nie miara. Dziewczyny z kl. 2e biorące udział w grze wcale nie ustępowały miejsca chłopcom a często przechylały szalę zwycięstwa dla swojej drużyny. Kluki z farbą śmigały gęsto znacząc trafienia na uniformach. W obu konkurencjach należało wykazać się sprytem i odpowiednią taktyką, aby zwyciężyć oraz dozą zgrania zespołowego i wsparcia mentalnego.

Paintball jest fajną zabawą. Umożliwiła nam aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu w fajnej atmosferze i nikt nie miał do nikogo urazy za trafienie i wyeliminowanie z gry.

Z pewnością w najbliższym miesiącu znowu odwiedzimy pola Ekstremalnego Wałbrzycha, ale już w jesiennej scenerii.

Old Bat