Bystrzak 2018

10 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyła się IX edycja interdyscyplinarnego konkursu MAT – FIZ – BIOL – CHEM – GEO „BYSTRZAK”

Wzięło w nim udział siedem 3- osobowych drużyn z klas II i III technikum. Uczniowie musieli się wykazać wszechstronną wiedzą matematyczno – przyrodniczą, losując i odpowiadając na pytania ze wszystkich wymienionych dziedzin. Poprawność odpowiedzi oceniała komisja konkursowa w składzie : Wicedyrektor Marta Papiernik,
Pani Luiza Przesłańska, Pani Lidia Wasilewicz.

W tym roku największymi „Bystrzykami” okazali się uczniowie z następujących klas:

I miejsce III E: Natalia Dziubakowska, Adrian Gonera, Oliwia Stefańska
II miejsce III G: Julia Aniuk, Paulina Poczta, Weronika Pławińska
III miejsce II E: Paulina Korenik, Patrycja Woźniak, Miś Patrycja

Wszystkie drużyny otrzymały nagrody rzeczowe ufundowane przez Komitet Rodzicielski, a ponadto klasie III e wręczono statuetkę BYSTRZAKA, która zostanie w ich posiadaniu przez najbliższy rok.

Organizator: Lidia Wasilewicz